Err: Connection timed out [110] Ludwik C. Siadlak :: blog » Blog Archive » Sproutwire - świetny content w jednym miejscu

Sproutwire - świetny content w jednym miejscu

Od samego początku istnienia wersji beta śledzę z uwagą artykuły wymieniane w serwisie Sproutwire. Od dzisiaj serwis jest już publicznie dostępny, więc nie mogę o nim nie napisać.

Będzie krótko, bo Sproutwire nie jest żadną webaplikacją ani nowym rynkiem w web2.0′owej bańce. Sproutwire jest natomiast jednym z najlepszych miejsc w Sieci, gdzie można znaleźć zagregowane artykuły o startupach i ogólnie - małym biznesie. Ale nie jest to też kolejny Blogfrog - content jest “ręcznie wybierany” przez ludzi, którzy wiedzą “czym to się je”. Nazwiska? Pierwsi z brzegu:

  • Shane Pearlman
  • Sara Smith
  • Brandon Jones
  • czy

  • Christine OKelly (znana również jako Self-made Chick)

W tej chwili korzystanie ze Sproutwire jest o wiele wygodniejsze, niż miało to miejsce w wersji beta (o czym nie omieszkałem napisać Shane’owi) - naglówki artykułów w RSSach prowadzą bezpośrednio do źródła, a nie do sproutwire.com (z którego to dopiero można było kliknąć w odnośnik do oryginału, który na domiar złego otwierał się w nowym tabie!)

Jedno się natomiast od czasów bety nie zmieniło - starannie dobrana treść wysokiej jakości.

Wykop      Digg this     Create a del.icio.us Bookmark     Gwar     Kanał RSS dla wpisu        Profil LinkedIn

Uwagi, komentarze?

XHTML: Możesz używać znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>